Top 3 zabiegów medycyny estetycznej w 2017 roku

krem kokosowy i kwiatki

Kobiety, mimo że z natury stanowią płeć piękniejszą, dokładają wszelkich starań, żeby wyglądać coraz lepiej. Nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie – potrzeba dbania o siebie i swój wygląd świadczy o zdrowym podejściu do swojego ciała i chęci dobrego samopoczucia we własnej skórze. Od wielu lat na świecie istnieją różnego rodzaju gabinety urody i medycyny estetycznej, oferujące paniom wachlarze zabiegów upiększających bądź leczniczych. W Polsce moda na poddawanie się zabiegom medycyny estetycznej święci swój triumf od kilku lat. Żeby bliżej zbadać temat tego zjawiska (i może przy okazji znaleźć coś dla siebie), warto przyjrzeć się najpopularniejszym zabiegom 2017 roku:

  1. Słynny botoks

Czyli absolutny hit wszystkich gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną. I nie trzeba być gwiazdą z pierwszych stron gazet, ani nawet Samanthą Jones z Seksu w wielkim mieście, żeby móc pozwolić sobie na drobną poprawę wyglądu naszej twarzy. Małe usta, opadające brwi czy zmarszczki mimiczne nie muszą już stanowić naszych kompleksów. Wystarczy wizyta u sprawdzonego specjalisty i możemy cieszyć się nowym, odmłodzonym wyglądem przez najbliższych kilka miesięcy. Wypełnianie toksyną botulinową często wzbudza kontrowersje, lecz dobrze wykonane może przynieść naprawdę korzystne efekty.

  1. Nici liftingujące

Zabieg ten polega na umieszczeniu pod skórą specjalnych nici, dzięki którym możemy dokonać liftingu różnych miejsc na naszym ciele. Najczęściej jednak nici takie wstrzykuje się w policzki. Metoda ta polecana jest miłośniczkom mocno zarysowanych kości policzkowych, gdyż dzięki niej możemy je uwydatnić, a jednocześnie sprawić, by nasza twarz była węższa i szczuplejsza. Nici liftingujące są całkowicie bezpieczne i w 100% wchłaniane. Dzięki swojemu składowi pobudzają nasz organizm do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje gładkość i kolejną młodość!

  1. Wypełnianie twarzy kwasem hialuronowym

To już trzecia metoda, która dotyczy twarzy. Jak widać – kobiety bardzo często decydują się na poprawki właśnie na tym obszarze ciała. Kwas hialuronowy to bezpieczna substancja, ponieważ naturalnie występuje w naszym organizmie. Poza tym wypełnianie nim twarzy stanowi bardzo efektywny zabieg, utrzymuje się on dość długo i sprawia, że nasze oblicza wyglądają młodziej i promienniej. Likwidowanie zmarszczek, kurzych łapek, zapadniętych policzków – to tylko niektóre z cudownych zasług kwasu hialuronowego. Warto przemyśleć tę metodę!

Wszystkie te zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko bez problemu przeprowadzisz w http://sopockafabrykaurody.pl

To jedynie topowa trójka zabiegów medycyny estetycznej. Jednak w tej rodzinie jest miejsce dla jeszcze wielu różnorodnych zabiegów, które pomogą nam uporać się z kompleksami i odświeżyć nasz wygląd. Takie zabiegi wpływają korzystnie nie tylko na nasz look, ale również na nasze samopoczucie.